מה זה וורדפרס?

אם עוד לא שמעתם על כך - זה הזמן להכיר. וורדפרס. מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר בעולם. למעשה היא כל כך פופולרית עד כי השאירה את מתחרותיה לקוד הפתוח מאחור בהפרש גדול וניתן לקרוא לה המנצחת באופן מובהק.

רק כדי לסבר את האוזן - על פי ויקיפדיה כיום כ - 25% מכלל האתרים מבוססים על מערכת ניהול תוכן זו, המשמעות הברורה, אך המהממת, היא שאחד מכל ארבעה אתרים פועל על בסיס מערכת וורדפרס, נתון מרשים בפני עצמו.

נתחיל בהתחלה - וורדפרס: למה הכוונה?

מערכת ניהול תוכן וורדפרס היא פלטפורמה לבניית אתרים המפותחת בקוד פתוח. המשמעות היא שמערכת זו מופצת באופן חופשי לכלל האנשים ומוצעת להורדה בחינם. וורדפרס יצאה לאור לראשונה בשנת 2003 ומאפייניה הבולטים ביותר הנם מערכת התוספים שלה וכן מערך של תבניות לשימושים שונים. אם נפשט את העניין, הרי שהתבניות והתוספים הם כמו חלקים שונים של פאזל אשר מחיבורם יחדיו, ניתן ליצור אתר התואם את העיצוב הרצוי ואת הצרכים המשתנים של המשתמשים. עם זאת, כדי לעשות כן לרוב יש צורך בידע טכני בסיסי.

מדוע וורדפרס הפכה לאחת ממערכות הנפוצות ביותר לניהול תוכן?

מערכת ניהול וורדפרס ידועה ביתרונותיה הרבים. יתרונות אלו מתחילים בעובדה כי מדובר במערכת ידידותית מאוד ונוחה לשימוש. יתרה מכך, היא אהובה גם על מנועי החיפוש היות ומותאמת לצרכי קידום. אם בעבר מערכת זו התאימה לניהול בלוגים בלבד, כיום היא מציעה שלל של אפשרויות וניתן לבנות בעזרתה סוגים שונים של אתרים, לרבות אתרים מורכבים במיוחד.

אך היתרונות אינם נגמרים כאן, היות ואתרים מבוססי וורדפרס ידועים גם בתפעולם הנוח, הפשוט והקל ובחוויית המשתמש הידידותית שהם מציעים. כמובן שלמערכת זו ישנם גם יתרונות נוספים אחרים כמו האפשרות להתקין על האתר תוספים שונים וכן האפשרות לערוך, לשנות ולעדכן את עיצוב האתר ואת התכנים המופיעים בו ביעילות.

במקביל לכך, המערכת מעודכנת בתדירות גבוהה ופלגינים חדשים מתווספים באופן רצוף למאגר העולמי, כך שתמיד ניתן להמשיך ולשדרג את האתר בעתיד - אך נדרשת התמצאות בתחום בניית האתרים וכאשר אנשי המקצוע המומחים לוורדפרס נמצאים עם היד על הדופק בכל שלב, ניתן להישען על מומחיות זו ולוודא שהאתר מותאם לצרכים שלכם.

וורדפרס היא מערכת הניהול המשתלמת ביותר

שמה של מערכת הניהול וורדפרס הולך לפניה גם בשל האפשרות לבנות אתר בחינם, משמע: על ידי שימוש בתבניות ובתוספים חינמיים הניתנים להורדה ברחבי הרשת. למעשה, אל אפשרויות ההורדה הרבות נלווים גם סרטוני הדרכה אשר בכוחם להנחות וללוות את המעוניינים לבנות אתר בכוחות עצמם לאורך כל הדרך. יחד עם זאת, זה המקום לציין כי ללא ידע בסיסי בתחום תתפלאו לגלות כי לא כל הזהב נוצץ וכי בחירת התבניות והתוספים הנכונים היא קריטית לאתר מבחינות רבות עליהן היריעה קצרה מלפרט. הוסיפו על כך את העובדה שאם אין לכם ניסיון בבניית אתרים - המשימה תהיה קשה במיוחד.

לכן הקמת אתר, גם כזה המבוסס על וורדפרס, דורשת בדרך כלל צוות של מומחים אשר חיים ונושמים את התחום. בעזרת חברה מקצועית תוכלו למקסם את מכלול האפשרויות העומדות לרשותכם ולהבטיח כי האתר יענה על כל המאפיינים, שבעידן הנוכחי, חייבים להילקח בחשבון.

אנו ב-onweb לקחנו את כל היתרונות של אתרי וורדפרס צעד אחד קדימה ופיתחנו תבניות על בסיס פלטפורמות וורדפרס בשילוב כל היתרונות המוכרים שלנו: שירות, איכות ואחריות. לפרטים נוספים אודות השירותים שלנו בתחום אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם!


הצעת מחיר לבניית אתר וורדפרס?

מעוניינים בהקמת אתר וורדפרס מעוצב ומתקדם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

תחזוקה אחריות שירות