עיצוב אתרי וורדפרס

הקמת אתר אינטרנט זו משימה הדורשת הרבה יותר מאשר שילוב של כמה תבניות יחדיו על פלטפורמה. היא גם דורשת הרבה מעבר לפעולה הטכנית של כתיבת קוד. למעשה הקמת אתר זו פעולה הדורשת הקדשת מחשבה רבה לסוגיות שיווקיות ועיצוביות.

עיצוב אתר - מדוע זה חשוב?

למרות ביטויים כמו "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בתוכו" כולנו חסידים של רושם ראשוני. כדי להמחיש זאת חישבו בעצמכם מה יעשה עליכם יותר רושם בעולם הפיזי: משרד מעוצב ומושקע או משרד ולו עיצוב ארעי בלשון המעטה. במרחב הווירטואלי, האתר הוא למעשה חזות העסק שלכם, ולכן לעיצובו יש חלק גדול מאוד להצלחה שלו ושל העסק העומד מאחוריו.

יש לכם רק כמה שניות להותיר רושם

לא בכדי אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, לעיצוב האתר ישנו כוח רב ומשקלו בא לידי ביטוי בטווח של כמה שניות בלבד - טווח בו הגולש שהגיע לאתר שלכם יגיע להחלטה באם להישאר בו או לא. עיצוב נכון של האתר הוא גם זה שיהפוך אותו לידידותי לגולשים (וכתוצאה מכך - גם עבור מנועי החיפוש), מותאם לצרכי קידום ולכן מקודם בקלות יחסית לאתרים בהם לא הושקעה מחשבה בנושא העיצוב.

עיצוב אתרי וורדפרס - שלל יתרונות חשובים לאתרים עסקיים

ועתה משמנינו את יתרונותיו של תחום עיצוב אתרים באופן כללי, נוכל להתייחס לאתרי וורדפרס. זה המקום לציין שאתרים אלו הפכו לפופולריים ולא בכדי, עיצובם גמיש וידידותי היות וניתן לבחור תבניות או תוספים אשר ישדרגו אותם באופן משמעותי. העיצוב הוא זה שמכניס חיים לאתר, בעזרתו התכניות קורמות עור וגידים וכל הרעיונות שלכם יוצאים אל הפועל תוך שמחזקים את המותג שלכם. עם זאת ועל אף היתרונות החיסרון אשר מזוהה עם עיצוב אתרי וורדפרס בא לידי ביטוי בעובדה שהפלטפורמה עצמה מעמידה בפניכם מגבלות בתחום העיצוב. האומנם?

זהירות ספוילר: הפלטפורמה בה תבחרו לא משפיעה על העיצוב

אנו כאן כדי לתקן רושם שגוי, שיש להרבה מאוד בעלי עסקים בכל הנוגע לעיצוב אתרים, לכן כדאי שתחזיקו חזק ותשכחו מכל מה שאתם יודעים.

המיתוס: הפלטפורמה בה עושים שימוש מכתיבה את העיצוב ומשפיעה על הנראות של האתר, וחוויית המשתמש.

האמת: היות ועיצוב אתרי וורדפרס נעשה על בסיס פלטפורמה, אנשים רבים טועים לחשוב שאותה הפלטפורמה קובעת את העיצוב הסופי ומשפיעה על המראה של האתר. אנו כאן כדי להפריך את המיתוס, תוך התבססות על ידע וניסיון מקצועי: העובדה שישנן אין סוף תבניות קיימות שאחרים כבר עיצבו והשימוש בהן נעשה באופן המוני, אינה אומרת שהתבנית היא תוצאה של פלטפורמה. תתפלאו לגלות שהפלטפורמה בה בחרתם אינה משפיעה כלל על מבנה האתר או על העיצוב הסופי. למעשה ניתן לבנות אתר מאפס ולהלביש אותו על פלטפורמות שונות, ביניהן גם על וורדפרס.

עיצוב ביד חופשית

חברה מקצועית יכולה בהחלט ליצור עיצוב אתר וורדפרס המותאם לצרכים שלכם ובפועל להטמיע אותו בוורדפרס. העיצוב הסופי יענה על כל הפרמטרים שיאפשרו לכם למקסם את מכלול האפשרויות והשימושים ויכלול מיתוג, הנעה לפעולה, התאמה לקידום אורגני, רספונסיביות, נגישות ועוד מיני הפתעות.

ואם נסכם את הטענה העיקרית: עם onweb יש לכם יד חופשית לעצב אתרים מכל סוג תוך התחשבות במגוון פרמטרים אישיים ומשתנים, התאמה מושלמת לשפת המותג שלכם וללא מגבלות כאלו ואחרות!

לפרטים נוספים אודות כל היתרונות של עיצוב אתרים עם onweb צרו עמנו קשר עוד היום!


הצעת מחיר לבניית אתר וורדפרס?

מעוניינים בהקמת אתר וורדפרס מעוצב ומתקדם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

תחזוקה אחריות שירות