כיצד לבחור חברה המתמחה בהקמת אתרי וורדפרס?

רוב בעלי העסקים מוצאים את עצמם מוכים בתדהמה כאשר עליהם לבחור בצוות מקצועי ולהלן - חברה, אשר תעזור להם להקים אתר וורדפרס. ברשת קיימות אלפי אפשרויות בחירה, חלקן אף כוללות את מילת הקסם הבלתי מעורערת -"חינם", מה שהופך את הבחירה לקשה עוד יותר. יותר מכך, אם כבר הוחלט שקיים צורך בחברה מקצועית וכי את השירות החינמי יש לשמור לפעמים בהם הוא ראוי ומספק, מיותר לציין כי ברחבי הרשת קיימות אפשרויות רבות אשר כל אחת מפתה יותר מהשנייה. כאן נשאלת השאלה - כיצד למקד את החיפוש שלנו ולמצוא את החברה הטובה ביותר?

האתר הוא הפנים של העסק והחברה המקימה היא הפנים של האתר

למראית עין אולי זו נשמעת כמו משוואה מסובכת אבל בפועל אין כך הדבר. האתר אמור להעביר את המסר בדרך הטובה, הפשוטה והנוחה ביותר ובד בבד לתת לכם מענה התואם את הצרכים שלשמם הוא הוקם.

כדי שיעשה זאת, על החברה שבה אתם בוחרים לדעת לקרוא את הצרכים שלכם תוך הבנה מלאה בכל משתני השוק, הכרות עם העדפותיהם של מנועי החיפוש ועם צרכיו של קהל היעד. במקביל, ללא מידת ההבנה הנכונה, האתר לא ידבר בשפתו של המותג, מה שרק עלול לפגוע בכם. לכן קודם כל על הצוות בו אתם בוחרים להיות מספיק אינטליגנטי כדי להבין באמת את הצרכים שלכם ולספק לכם מענה נכון ולא פחות חשוב - מדויק.

כל המוסיף גורע

ישנן חברות רבות אשר יבטיחו לכם עולם ומלואו במינימום מחיר: שפע של פלאגינים אשר יעמידו את האתר שלכם בשורה אחת עם האתרים המובילים ביותר ויבדלו אותם ביחס למתחרים. אך אל לכם ללכת שבי אחר הבטחות מסוג אלו כי לעיתים, באופן בלתי נמנע ריבוי פלאגינים גורע ממהירותו של האתר, בעיקר כאשר מדובר בתבניות אשר נועדו לדבר בשפה זרה. היות וגוגל תמיד יתעדף אתרים מהירים על פני אתרים איטיים, הדבר יפגע בצורה משמעותית גם בקידום האתר ומכאן הדרך שלכם לבזבוז זמן יקר (וגם כסף) סלולה.

פשוט הוא יותר

חברות רבות מציעות שלל עיצובים נוצצים, תבניות לבחירה, גרפיקה בהתאמה אישית ושפע רעיונות עיצוביים מכל סוג. פתרונות אלו מקובלים בעולם בניית האתרים ומשרתים את בעלי האתר בצורה טובה, אולם חסרונם העיקרי הוא - העלות הגבוהה של שלב העיצוב.

בבואכם לבחור חברה להקמת אתר הוורדפרס החדש שלכם, כדאי לבחור בחברה אשר מציעה לכם את האפשרות שמשרתת על הצד הטוב ביותר את הצרכים והמטרות שלכם. כך למשל אם אתם רוצים ליהנות מאתר ברמת גימור גבוהה העונה על הצרכים שלכם אך להקצות לכך תקציב מוגבל, מומלץ לבחור בחברה אשר תיתן לכם את התמורה הגבוהה ביותר למחיר אותו אתם משקיעים.

באופן זה תוכלו ליהנות מעיצוב מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, מתוך מאגר של עיצובים מוכנים, שהושקעה בהם מחשבה רבה - וכך להימנע מן ההשקעה הכספית הנדרשת בעיצוב האתר שלכם מרמת הדף הלבן.

כל השירותים במקום אחד

כדאי לוודא כי החברה שבחרתם מספקת תחת קורת גג אחת מכלול רחב של שירותים, שיאפשרו לכם לקבל את כל הדרוש לכם להקמת האתר באופן המוצלח ביותר. החל בליווי לאורך כל הדרך וייעוץ מקצועי בבחירת העיצוב, דרך אחסנת האתר, תחזוקתו והכנת תשתית לקידום, וכלה בהתאמת האתר למסכי מגע מכל גודל.

חברה מקצועית המספקת אחריות יכולה לעשות את ההבדל בין אתר וורדפרס מקצועי באיכות גבוהה המתאים לרוח הזמן והתקופה ולצרכים שלכם - לבין כל אתר שהוא פחות מכך. לכן אם אתם מעדיפים שלא להתפשר, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

onweb מתמחה בהקמת אתרי וורדפרס - צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!


הצעת מחיר לבניית אתר וורדפרס?

מעוניינים בהקמת אתר וורדפרס מעוצב ומתקדם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

תחזוקה אחריות שירות