אתרי וורדפרס מבוססי קידום

כאשר אתם בונים אתר אינטרנט, אתם חולקים את המרחב הווירטואלי עם רבים וטובים אחרים, חלקם יהיו המתחרים שלכם. כתוצאה מכך ברחבי הרשת מתקיימת מדי יום ביומו תחרות בה החזק שורד, או יותר נכון לומר - המנצח יהיה האתר האיכותי ביותר. ומי מכריז על המנצחים? מנועי החיפוש כמובן ובראשם גוגל.

לכן כאשר אתם שומעים את המונח "מי שלא שם לא קיים", אל תבטלו אותו בהינף יד. עליכם להיות שם ויותר מכך עליכם לשפר את הנראות שלכם ועמה את תנועת הגולשים לאתר. לשם כך על האתר להיבנות מלכתחילה מתוך התאמה לקידום אורגני. ואם בהתאמה מושלמת לצרכי הקידום עסקינן, הרי שאין מתאימים יותר לביצוע המשימה מאשר אתרי וורדפרס.

מדוע כדאי להציב דגש על יכולות הקידום מובנות לאתרכם?

בישראל לבדה, גוגל נחשב למנוע החיפוש הדומיננטי והפופולרי ביותר ברשת. מדי יום ביומו נכנסים אל גוגל מיליוני גולשים, אם לא יותר מכך, כדי לחפש מידע בנושאים שונים. ומה המשמעות? גוגל מאפשר לגולשים לנווט את דרכם באותו המרחב הווירטואלי, כך שאם הם מחפשים שירותים או מוצרים כדוגמת אלו שאתם מספקים, המטרה היא שהאתר שלכם יופיע במקומות הראשונים של תוצאות החיפוש.

למרות הפשטות של הקונספט, אין זה פשוט כלל להצליח בכך, היות ולהגיע למקומות הראשונים זו משימה מורכבת לכל הדעות אשר יישומה דורש ידע, מקצועיות, תכנון מקדים וניסיון. אי לכך, כדי שכל הסיכויים יפעלו לטובתם, עליכם לבחור באתרי וורדפרס מבוססי קידום בילד אין.

קונפליקט - אם לא יודעים על קיומו של העסק איך אפשר לצרוך ממנו שירותים?

כדי לפשט את הדברים, הבה נבחן את הסוגיה לעומקה.

נניח וקיים אתר העונה לשם מסוים. אתר זה נמצא ברשת אך כדי למצוא אותו יש צורך בהכוונה. במידה והוא לא "נמצא על המפה", לא תוכלו למצוא אותו אלא אם כן הכתובת שלו ידועה לכם מבעוד מועד, או שאתם מכירים את שמו ולכן יכולים לחפש מידע עליו באופן נקודתי. עם זאת אם אתם לא יודעים על דבר קיומו או שאין לכם כתובת שלו, לא תוכלו לצרוך ממנו שירותים או מוצרים, מבחינתכם הרי שהוא אינו קיים.

עכשיו, דמיינו שהאתר הנעלם הזה הוא האתר שלכם - וכל הלקוחות שלכם זורמים דווקא אל המתחרים, שאתריהם כן מופיעים בתוצאות החיפוש תחת ביטויים רלוונטיים. זה מה שקורה בפועל לאתרים שאינם בנויים נכון לקידום.

על חוכמת ההמונים שמעתם?

אתרי וורדפרס חביבים על גוגל ועל מנועי חיפוש אחרים. אתרים מסוג אלו לא רק נמצאים על המפה אלא שהם מומלצי מפה, אתרים בהם גוגל בכבודו ובעצמו ממליץ לבקר. כך מספיק שהגולשים יקלידו את שירותיהם או את המוצרים שהם מספקים באופן כללי ושמם של אתרים אלו יופיע לנגד עיניהם של הגולשים ומכאן הדרך להגדלת הרווחים מתקצרת בצורה משמעותית. העובדה שהאתר מופיע במיקום מוצלח בתוצאות החיפוש לא רק שמקדמת את העסק במידה ניכרת אלא שהיא גם מהווה גושפנקה שאכן מדובר במקום מוערך ולו ערך מוסף על פני המתחרים.

בניית אתרי וורדפרס המותאמים לקידום היא משימה למקצוענים

ולסיכום, נאמר שאם לא תשכילו להזמין בניית אתר וורדפרס המבוסס על קידום, תגלו מהר מאוד כי אתם מתקשים לשגשג וכי אף אחד אינו מודע לקיומכם. לכן אם כבר החלטתם להשקיע בבניית אתר אינטרנט מוטב כי יהיה זה אתר אשר ישרת את המטרות שלכם ויעזור לכם להגיע אליהן כמה שיותר יעיל, ממוקד ומהר.

לפרטים נוספים אודות אתרי וורדפרס מבוססי קידום, פנו אלינו ממש כעת!


הצעת מחיר לבניית אתר וורדפרס?

מעוניינים בהקמת אתר וורדפרס מעוצב ומתקדם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

תחזוקה אחריות שירות