בניית אתר וורדפרס: תשאירו למקצועניים את העבודה

וורדפרס היא מערכת קוד פתוח הנחשבת לפופולרית ביותר בעולם. אם בעבר מערכת ניהול זו שימשה כפלטפורמה להקמת בלוגים בלבד, כיום באמצעות תבניות של וורדפרס ניתן להקים אתרים מכל סוג החל באתרי תדמית, דרך אתרי תוכן ופורטלים ועד לאתרי מסחר מקוון.

הסברה הרווחת היא כי כל אדם יכול לבנות אתר וורדפרס באופן עצמאי בעזרתן של תבניות לבחירה ומדריכים מקצועיים אשר מלווים אותו שלב שלב לאורך התהליך. ואף על פי שאתר וורדפרס מזוהה עם המושג "חינמי" - אנו רוצים דווקא להתעכב על חשיבותה של חברה מקצועית ושילובה בבניית האתר.

חברה מקצועית תסייע לך למקסם את יכולות המערכת

בניית אתר וורדפרס זו משימה אשר דורשת הקצאת זמן ולא פחות חשוב - משאבים כספיים. לכן, אין זה מפתיע שעסקים רבים, במיוחד כאלו אשר לרשותם תקציב מינימלי או מוגבל, מעוניינים לחסוך בהוצאות ובעלויות ולנצל את האפשרות להקים אתר וורדפרס בכוחות עצמם. עם זאת, כל מי שניסה זאת בעבר יוכל להעיד כי אין מדובר בנושא פעוט או פשוט כלל וכלל. קיים מרחק של אלפי שנות אור ממש בין אתר שנבנה לבד לבין התוצר אותו תקבלו עם פנייה לחברה מקצועית.

ייתרה מכך, מלבד הגימור הסופי, חברה המתמחה בבניית אתרי וורדפרס יכולה למקסם את היכולות של האתר שלכם במידה ניכרת ובתוך מסגרת התקציב.

החשיבות של בחירת החברה הנכונה לבניית האתר

בעזרתה של חברה מקצועית תוכלו ליהנות מיתרונות רבים. אך עדיין זה המקום לציין כי גם לבחירתה של חברה מקצועית יש להקדיש מחשבה, במיוחד אם ברצוננו באתר עם אופטימיזציה מלאה, אפיון מושלם של המותג, העברה נכונה של מסרים, התכתבות עם מנועי החיפוש, רספונסיביות והתאמה לרזולוציות ולמכשירים שונים, התאמה לצרכי קידום, טעינה מהירה של האתר, אירוח יציב או שאר מושגים מקצועיים לכאורה, אך חשובים ביותר בעידן הדיגיטלי.

כתוצאה מכך, יותר ויותר אנשי עסקים מגיעים לאותה המסקנה שאינה משתמעת לשתי פנים: בחירת החברה הנכונה, אשר מספקת פתרונות מתקדמים וחכמים בעולם בניית אתרי וורדפרס, מקנה יתרון משמעותי על פני אתרים מתחרים ברשת האינטרנט.

 כיצד אפוא לבחור חברה המתמחה בהקמת אתרי וורדפרס?

ישנם פרמטרים רבים אשר אמורים להנחות אתכם בבואכם לבחור חברה המתמחה בהקמת אתרי וורדפרס. מחד, קיימות הסוגיות המובנות מאליהן, כגון מקצועיות, מיומנות וניסיון בתחום. מאידך עומדים גם נושאים חשובים לא פחות כמו בחירה בחברה אשר דוברת את השפה השיווקית על בוריה ואשר מאופיינת עם יצירתיות, נמרצות וחדשנות, כמו גם עם הרצון לספק לכם פתרון איכותי שאין לו תחליף. חברה אשר לא תסתפק רק בהקמת אתר לעסק שלכם אלא שתתמסר לתהליך, תספק תוצר ברמה הגבוהה ביותר ואף תיקח עליו את האחריות לאורך השנים והכל - במחיר נוח.

onweb - שירותי בניית אתרי וורדפרס מבית איימארק אימג'

איימארק אימג' פעילה בתחום מאז שנת 2001 ומעמידה לרשות לקוחותיה ארסנל שלם של יכולות: עיצוב ופיתוח אתרים בהתאמה אישית, פיתוח מערכות ניהול תוכן, עיצוב לדיגיטל ולדפוס, הקמת אתרים מבוססי וורדפרס ועוד.

onweb הנו שירות מקיף להקמת אתר וורדפרס ברמה הגבוהה ביותר - תוך חיסכון משמעותי בעלויות העיצוב וההקמה הראשוניות. אנו מציעים לכם שירות חדשני התפור למידותיכם, כאשר אין מדובר בתבניות בהתאמה אישית או בתבניות דוברות אנגלית מחו"ל, אלא באתר מקצועי ומוגמר, אותו נתאים בכללותו למאפייני המותג שלכם.

כל האתרים מתוצרתנו מציעים רמת גימור גבוהה, נולדו בישראל ודוברים את השפה העברית כשפת אם. אתרינו מותאמים לקידום אורגני, בעלי ממשק משתמש משוכלל, התאמה רספונסיבית למסכים ברזולוציות שונות, כגון טאבלטים וסמארטפונים, ולא חשוב פחות - הם מדברים את השפה של המותג שלכם, ממש כאילו האתר נבנה עבורכם מאפס.

והטוב מכל, עלותם ביחס לאתרים דומים נוחה הרבה יותר לכיס, כאשר התוצאה אינה מרמזת על כך אלא מתבטאת במקסימום איכות.

לפרטים נוספים אודות בניית אתרי וורדפרס בידי המקצוענים של onweb - צרו עמנו קשר עכשיו - ונשמח לעמוד לשירותכם!


הצעת מחיר לבניית אתר וורדפרס?

מעוניינים בהקמת אתר וורדפרס מעוצב ומתקדם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

תחזוקה אחריות שירות