תבניות וורדפרס זולות עלולות לעלות לכם ביוקר

ניהול עסק זו עבודה מספקת אך לא כזו החפה מאתגרים. מדי יום ביומו עסקים נאלצים להתמודד עם סוגיות שונות ומגוונות ביניהן סוגיית התקציב. ואיך הנושא מתקשר לענייננו? בעקבות תקציב מוגבל לכאורה, עסקים אשר רוצים לקדם את עצמם במרחב הווירטואלי על ידי בניית אתר אינטרנט, פונים לקבל פתרונות "זולים" מטעמי חיסכון או תקציב דל. התכנסנו כאן היום על מנת להעלות נקודה חשובה מאין כמוה והיא העובדה כי רבות הפעמים בהן תבניות וורדפרס זולות יכולות לעלות לכם ביוקר בעתיד. הכיצד? לפניכם כל הפרטים:

תבניות חינמיות מגדילות את התלות שלכם בעדכונים

אחת ממערכות התוכן היותר פופולריות היא מערכת ניהול קוד פתוח, העונה לשם וורדפרס (Wordpress). עם השנים מערכת זו רק הולכת ומשתכללת, כך אם עד לפני זמן לא רב כל כך ניתן היה לאמוד את מספר המשתמשים בה כאחוזים בודדים מסך בעלי האתרים העסקיים, כיום המספר מגיע למיליוני, אם לא למאות מליוני אתרים.

אתרי וורדפרס נבנים לרוב בעזרתן של תבניות ותוספים, כאשר מקור המושג קוד פתוח הוא שחלק גדול מן התוספים הוא בחינם וישנן תבניות פתוחות לכל, כל אחד יכול להוריד אותן ולעשות בהן שימוש ועם הזמן הן גם מתעדכנות בהתאם לחידושים. ההתעדכנות השוטפת הנה חיונית כדי להימנע מפרצות אבטחה ולהתאים לרוח התקופה -  אך בד בבד היא מגדילה את תלותם של המשתמשים אשר צריכים לגבות את כל הקבצים, לוודא כי השרת עומד בדרישות המערכת וכיוצא בכך.

פלאגינים במיקור חוץ

מלבד הצורך הבלתי פוסק בעדכון המערכת, פעמים רבות תבניות זולות מגיעות למעשה מחו"ל, ממדינות בהן הן תהליך הייצור והן כוח העבודה זו יותר. כתוצאה מכך הפלאגינים הרבה יותר כבדים ומכבידים על האתר והתבניות, שנועדו להיות בשפה זרה אך "גוירו", מובילות לכך שהאתר אינו נראה טוב או שאינו עובד טוב, גם לאחר שעשה עלייה. עובדה זו יכולה לעכב משמעותית את קידומו של האתר ובכך לפגוע בצרכים או במטרות שלכם. אם שמעתם בעבר על אתרים שנבנו בזול, עולים לאוויר ומשם הכל נתקע ושום דבר לא מתקדם, הרי שלכך התכוון המשורר. מטבע הדברים המשמעות של כך עבורכם היא בזבוז של זמן יקר, כסף ומשאבים.

מידת התאמה חייבת להיות מושלמת

גם כאשר התקציב שעומד לרשותכם מוגבל, אין אומר הדבר שעליכם להתפשר על התמורה הגבוהה ביותר לכספכם. רק כדי לסבר את האוזן, יש עוד אפשרויות העומדות לרשותכם היכולות לספק לכם מענה מותאם במסגרת התקציב. ביניהם אתר onweb המציע את היתרונות הבאים:

  • תבניות ייחודיות ומעוצבות המבוססות על פלטפורמת וורדפרס
  • תבניות מונגשות על פי חוק הנגשת אתרים
  • כלים מגוונים לשיתוף תוכן ומידע ברשתות החברתיות השונות
  • עיצוב רספונסיבי המתאים לרזולוציות המסך השונות
  • תאימות מלאה לדפדפנים הנפוצים בגרסאות החדשות
  • שירות אחסון אתרים על שרתים מפוקחים, לא שיתופיים (Dedicated) ומותאמים לאתרי וורדפרס
  • תשתית מלאה, מקיפה ועמידה בכל דרישות הקידום
  • שירות ואחריות מלאה ומתן שירותי תמיכה ותחזוקה שנתיים
  • קוד HTML5 בסטנדרט גבוה עם הקפדה על מהירות ויציבות

כל אלו ועוד יכולות רבות נוספות תוכלו למצוא באתרים של onweb. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, נשמח לעמוד לרשותכם ולהקים עבורכם אתר וורדפרס מתקדם, מהיר, יציב, עברי ומקודם במנועי החיפוש.


הצעת מחיר לבניית אתר וורדפרס?

מעוניינים בהקמת אתר וורדפרס מעוצב ומתקדם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

תחזוקה אחריות שירות