שירותי onweb לבניית אתרי פרימיום: כל היתרונות

כאשר אנו בונים אתר המבוסס על מערכת ניהול קוד פתוח, עומדת לרשותנו האפשרות לעשות שימוש בתבניות שונות וכן בתוספים כאלו ואחרים על מנת ליצור את העיצוב אותו אנו רואים בעיני רוחנו. onweb הוקמה כדי לאפשר לכם להגיע לתוצאה שכיוונתם אליה - ולהימנע מהשקעה מוגזמת בהקמת אתר האינטרנט המתקדם של העסק.

אתרי פרימיום בהשקעה סבירה

מתחילת הדרך ולכל אורכה, תמיד שאפנו לספק את המענה המושלם לכלל לקוחותינו, גם לכאלו אשר רוצים ליהנות מאתר באיכות גבוהה במיוחד ומבלי להתפשר עקב סוגיות כמו תקציב. היות ואנו מאמינים כי אתרי פרמיום אינם צריכים להיות מנת חלקם של בעלי האמצעים בלבד, החלטנו להעמיד לרשות לקוחותינו שירות ייחודי, המספק נקודת פתיחה שווה לכלל בעלי העסקים באשר הם והוא - מבחר תבניות מוכנות ומותאמות לעברית, שנבנו על ידי החברה על בסיס פלטפורמת וורדפרס, עם קוד שעבר אופטימיזציה ומותאם למנועי החיפוש.

בעזרתן של תבניות אלו, תזכו לחיסכון מקסימלי (אין צורך בעיצוב מאפס) לצד יתרון מובהק: האפשרות ליהנות מאתר פרימיום מעוצב, אלגנטי ועכשווי המתאים כמו כפפה לצרכים שלכם, ממש כאילו נבנה עבורכם בלבד.

מענה למגוון רחב של צרכים

על מנת שתוכלו להפיק את המרב מהאתר, חשבנו על כל הדרכים שיאפשרו לכם לעשות כן. בהתאם לכך, שירותי onweb לבניית אתרי פרימיום מביאים בחשבון את מכלול הצרכים האפשריים של העסק שלכם, וזאת כדי להיות יכולים לתת מענה מדויק לצורך הספציפי שלכם באמצעות בניית אתרים מבוססי וורדפרס, ביניהם -

  • תאימות מלאה ל - SEO
  • התממשקות לרשתות חברתיות
  • אתרים רספונסיביים ומותאמים למובייל
  • תאימות לכל סוגי הדפדפנים הנפוצים
  • קוד HTML5 מודרני ומתקדם
  • שירותי אירוח ותחזוקה
  • עדכוני גרסאות תוכנה
  • נגישות רמת AA
  • ועוד...

ייתרה מכך, האתרים מבית onweb לוקחים כולם בחשבון את הקשיים הטכנולוגיים שמציבה השפה העברית, כך שאינם צריכים לעבור "גיור", זמן טעינתם מהיר במיוחד, הם מותאמים באופן מושלם לקידום אורגני ושמים דגש על כל הפרמטריים הרלוונטיים, לרבות המיתוג של העסק.

מגוון עיצובים ועולם שלם של אפשרויות

אנו מציעים לכם תבניות בשלל של דגמים לבחירה, מהם תוכלו לבחור את הקונספט המתאים ביותר לצרכים, לשאיפות ולמטרות שלכם, כאשר אנו לשירותכם ונשמח לייעץ. את הדגם שבחרתם אנו נתאים לשפת המותג שלכם תוך שנבצע אופטימיזציה לצרכים ולמאפיינים המייחדים אתכם - וכך יקל עליכם לעשות את הצעד הראשון אל תוך עולם של אפשרויות בלתי מוגבלות.

עם onweb תוכלו להקים ולעצב אתר העונה על כל החלומות שלכם, לזכות למוצר פרימיום ברמת גימור גבוהה במיוחד ובאיכות בלתי מתפשרת וכל זאת - תוך חיסכון מקסימלי בעלות הסופית.

onweb - ליווי מקצועי ושירות באחריות מלאה

האתרים מבית onweb הם לא רק תוצר, אלא מעטפת שירותים איכותיים במיוחד. בניית אתרים בעזרת onweb היא הפתרון שיספק לכם את המענה המושלם, ברמת שירות גבוהה במיוחד. וכיצד תודעת השירות שלנו באה לכדי ביטוי? כבר ברעיון אשר נהגה מתוך מחשבה מעמיקה, דרך הדגמים הרבים שעומדים לרשותכם, על כל מכלול האספקטים שנלקחו בחשבון, רמת הגימור הגבוהה וחוסר הפשרות ועד לשירותי תחזוקה ועדכונים שוטפים, ליווי אישי ומקצועי ואחריות על כל השירותים שלנו.

ההצעה המשתלמת ביותר לבניית אתר מקצועי

הדגמים שעיצבנו והתבניות המבוססות על פלטפורמת וורדפרס, אשר מביאות את כלל הצרכים שלכם בחשבון אך מיתרות את הצורך בבניית תבניות מאפס, מהווים עבורכם חיסכון משמעותי בעלות. אז מדוע ללכת סחור סחור כשאפשר להיפגש על כוס קפה?

מעוניינים להתקדם אתנו או לשמוע פרטים נוספים אודות השירות שלנו? צרו עמנו קשר כעת - ונשמח להיות שותפים לדרך שלכם!


הצעת מחיר לבניית אתר וורדפרס?

מעוניינים בהקמת אתר וורדפרס מעוצב ומתקדם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

תחזוקה אחריות שירות